obr1s obr2s obr3s obr4s

Aktuality

Atypické výrobky i zastínění zimních zahrad můžete osobně shlédnout na některém z těchto mezinárodních veletrhů. Hledejte stánek našeho obchodního partnera firmy SCHANZ ROLLLADENSYSTEME GmbH. Pokud si chcete na kterémkoliv veletrhu přímo domluvit osobní schůzku, kontaktujte nás na .

—————————————————

Nabízíme sluneční clony Soliday.

Domů » Produkty » Venkovní rolety

Venkovní rolety

Venkovní rolety pro pravoúhlé tvary oken nabízíme ve dvou základních variantách. V základu rozlišujeme rolety pro dodatečnou montáž, které se instalují zvenku na okenní rám. Roletový box je umístěn v horní části okna a roleta se vysouvá z vrchu směrem dolů. Druhým typem jsou rolety pro novostavby, kdy box je instalován do okenního překladu a poté překryt omítkou. Toto podmítkové provedení je velmi decentní, jednoduché a jeho největší výhodou je jednoduchost případných oprav (bez jakéhokoliv zásahu do fasády).

Roletový pancíř je ve většině případů tvořen hliníkovými profily, které jsou vyplněné polyuretanovou pěnou, zajišťující pevnost profilu.

Naše firma WINROL nabízí také unikátní jednostěnný profil, který je extrudovaný a tedy nepotřebuje žádnou pěnovou výplň. Díky tomuto profilu jsme schopni nabídnout Vám minimální možné rozměry boxu.

Všechny rolety lze barevně sladit s fasádou domu i s okny.

Projděte si možnosti těchto roletových systémů, inspirujte se kombinacemi různých tvarů, nekonečnými barevnými možnostmi a speciální technikou, nebo si jednoduše objednejte náš katalog.

© Winrol s.r.o. | návrh a realizace webu © KREATIVA s.r.o.