obr1s obr2s obr3s obr4s

Aktuality

Atypické výrobky i zastínění zimních zahrad můžete osobně shlédnout na některém z těchto mezinárodních veletrhů. Hledejte stánek našeho obchodního partnera firmy SCHANZ ROLLLADENSYSTEME GmbH. Pokud si chcete na kterémkoliv veletrhu přímo domluvit osobní schůzku, kontaktujte nás na .

—————————————————

Nabízíme sluneční clony Soliday.

Domů » Společnost

Společnost a produkty

Rolety a stínící technika firmy WINROL

Firma WINROL je již od roku 1994 Vaším kompetentním partnerem pro rolety ve všech podobách. Rolety přirozeně regulují klima v místnosti, chrání před slunečními paprsky, horkem, nepříznivým počasím, hlukem a zároveň působí i jako ochrana před vniknutím do objektu.

Kromě klasických venkovních rolet (určených pro dodatečnou montáž či integrovaných přímo do novostavby) nabízíme exklusivně pro český a slovenský trh rolety umožňující zastínění atypických oken (jako jsou oblouková okna, šikmá okna a další rozličné tvary oken).

Naší specialitou je exteriérové celohliníkové zastínění zimních zahrad pomocí celohliníkových roletových systémů.

Jednoduše řečeno: dejte nám jakýkoliv tvar okna či zimní zahrady a my ho dokážeme zastínit!

Doplňkovým programem firmy Winrol jsou dodávky hliníkových žaluzií, markýz (vertikálních i horizontálních), stejně jako i dodávky garážových vrat.

Firma Winrol dodává své výrobky koncovým zákazníkům, stejně jako spolupracuje se spoustou velkoodběratelů. Poradenství v projektové fázi je samozřejmostí!

Spolupráce s firmou Schanz Rollladensysteme

Již od počátku devadesátých let spolupracujeme na dodávkách a montážích atypických rolet stejně jako v oblasti rolet pro zastínění zimních zahrad s firmou Schanz Rollladensysteme z německého Simmersfeldu.

Kromě exklusivního zastoupení této firmy pro český a slovenský trh se nám podařilo rozšířit tuto naši dosavadní úspěšnou spolupráci a od roku 2011 jsme partnerem této firmy pro Rakousko. Zde zajišťujeme odborné zaměření, dodávky a montáže všech německých výrobků.

Rolety s průsvity

Jako jediný dodavatel roletových systémů v republice Vám můžeme nabídnout speciální profil z extrudovaného hliníku – SELECT profil, který lze použít do klasických i atypických rolet, stejně jako i do systémů na zastínění zimních zahrad. Tento profil má strukturu „síta“ – kdy jednotlivé „průsvity“ decentně propouštějí přirozené sluneční světlo. Díky tomu vzniká fascinující hra světla a stínu, které si můžete individuálně zvolit.

Nechte se inspirovat!

© Winrol s.r.o. | návrh a realizace webu © KREATIVA s.r.o.