Časté dotazy

  1. Domů
  2. »  
  3. Časté dotazy

…odpovědi na nejčastejší dotazy ohledně zastínění roletami a žaluziemi Winrol

Lze rolety winrol použít pro moje tvary oken nebo zimní zahrady?

Rolety firmy winrol lze přizpůsobit libovolnému tvaru oken nebo střechy zimní zahrady.

Je prostor dostatečně zastíněn?

Roletový systém firmy Winrol umožní až 92% zastínění před slunečním teplem.

Jaká je cenová relace hliníkového exteriérového zastínění?

Cena zastínění vždy závisí na přesném druhu výrobku (zda je to roleta klasická, atypická nebo žaluzie či markýza), na tvaru a velikosti okna, architektuře a způsobu ovládání produktu (manuální, motorové, dálkové). Rádi Vám zdarma sestavíme nezávaznou cenovou nabídku odpovídající Vašim individuálním požadavkům.

Z jakého materiálu jsou vyrobeny atypické rolety a zastínění zimních zahrad?

Všechny díly jsou vyrobeny z vysoce kvalitního hliníku, aby nedocházelo ke korozi a k poškození rolety vlivem povětrnostních podmínek.

Mohu namontovat rolety dodatečně?

Všechny typy rolet dodávaných firmou Winrol se dají instalovat pod omítku a také dodatečně po omítkách. Přizpůsobíme se individuálním stavebním podmínkám a doporučíme Vám vhodné řešení.

Jaká je záruka?

Záruka na atypické rolety a rolety pro zastínění zimních zahrad je 5 let, na motorové pohony 24 – 60 měsíců podle typu pohonu. Záruka klasických rolet stejně jako žaluzií a garážových vrat je 2 roky.

Proč využít hliníkového zastínění?

Hliníková roleta Vám zaručí bezpečnost, celoživotní kvalitu a ve spojení s nadstandardním profilem vysokou užitečnost a jedinečnost výrobku.

Budu mít při uzavřené roletě v ložnici úplnou tmu?

Pokud bude roletový závěs vyroben z lamel bez průsvitů, můžete při zavřené roletě docílit úplného zatemnění. Naopak při použití či v kombinaci se speciálním SELECT profilem můžete pouze přistínit a zároveň využít zajímavých „průsvitů“.

Jaké údaje jsou potřeba ke zpracování cenové nabídky?

Ke zpracování nezávazné cenové nabídky potřebujeme nákres okna či zimní zahrady s udáním přibližných rozměrů (včetně okenních rámů), případně označené rozdělení oken. Mimoto prosíme o udání kompletních kontaktních údajů – abychom Vás mohli v případě dotazů kontaktovat.