obr1s obr2s obr3s obr4s

Aktuality

Atypické výrobky i zastínění zimních zahrad můžete osobně shlédnout na některém z těchto mezinárodních veletrhů. Hledejte stánek našeho obchodního partnera firmy SCHANZ ROLLLADENSYSTEME GmbH. Pokud si chcete na kterémkoliv veletrhu přímo domluvit osobní schůzku, kontaktujte nás na .

—————————————————

Nabízíme sluneční clony Soliday.

Domů » Produkty » Atypické rolety

Atypické rolety

Máte atypické okno ve tvaru trojúhelníku, oblouku nebo máte jednu stranu okna zkosenou? Naše atypické rolety neznají žádných hranic a navíc je lze jednoduše kombinovat i s roletami na běžná okna.

Atypické rolety Studio Star zastíní jakýkoliv tvar i jakékoliv zkosení okna: vše dle Vašich požadavků a přímo na míru.

Rolety mají nejmenší možný box, stabilní roletový pancíř a bonusem je bezproblémová dodatečná montáž.

V naší nabídce najdete následující varianty:

Asymetrické rolety – v kombinaci se symetrickými – například u balkónových dveří či u normálních oken.

Asymetrické rolety mají box usazen ve spodní části okna – většinou na parapetu okna z venku. Roletový box je velmi malých rozměrů. Roleta se vysouvá zespodu směrem nahoru.

Dodatečná montáž je samozřejmostí.

Nyní máte také elegantní možnost příjemně regulovat světlo a stín. Se speciálním roletovým profilem SELECT můžete i při stažené roletě mít decentně prosvícenou místnost venkovními slunečními paprsky.

Projděte si nespočetné možnosti těchto exklusivních roletových systémů, inspirujte se kombinacemi různých tvarů, nekonečnými barevnými možnostmi a speciální technikou, nebo si jednoduše objednejte náš katalog.

© Winrol s.r.o. | návrh a realizace webu © KREATIVA s.r.o.